Різ Уізерспун позувала з жуками, павуком, жовтим пітоном і білої мишею

Різ Уізерспун позувала з жуками, павуком, жовтим пітоном і білої мишею

Голлівудська блондинка Різ Уізерспун стала героїнею обкладинки листопадового випуску американського Harper’s Bazaar.

Крім стандартних фотографій в брендових нарядах актриса знялася з незвичайними партнерами – жуками, павуком, жовтим пітоном і білої мишею. В інтерв’ю своїй колезі Наталі Портман Різ розповіла про своє ставлення до такого екзотичного сусідства.

“Павук на зйомках мене не налякав, але ось пітона я побоювалася, – зізналася Уізерспун. – Звучить дивно, але я люблю комах і павуків. У дитинстві я була пацанятком і любила підбирати з землі всяких жуків. Чого я боюся найбільше – так це дивитися вниз з дуже високого будівлі”.

1 листопада відбудеться прем’єра серіалу Apple TV + «Ранкове шоу», де Різ Уізерспун в компанії з Дженніфер Еністон покаже всю таємницю американських ранкових програм. Наскрізним сюжетом першого сезону є скандал з героєм Стіва Карелла, якого звільнили з телеканалу через звинувачення в сексуальних домаганнях.

У серіалі також розповідається про почуття чоловіка, чиє життя буквально була зламана обрушилися на нього звинуваченнями. За словами Уізерспун, медіа повинні концентруватися не тільки на постраждалій стороні, а й показувати, що відбувається з передбачуваними агресорами.

“Як творчі люди, ми намагаємося знайти частинки людяності в будь-якій ситуації і розповісти суспільству про ситуацію з обох сторін, – поділилася актриса. – Що значить бути людиною, яка втрачає звичне життя? Свою сім’ю. Свою кар’єру. Рух #MeToo наповнене емоціями. Я пам’ятаю, як розмовляла з жінками, обіймала їх, коли вони плакали. Але я навіть і уявити собі не можу, як це – бути дружиною або дитиною того, кого викрили. У серіалі ми розкриваємо теми розкаяння та подальшої поведінки тих, що провинилися чоловіків”.

У Уізерспун троє дітей – дочка Ава Елізабет і сини Дікон і Теннессі Джеймс. Вона вважає себе хорошою матір’ю з нестандартним підходом до виховання.

“Як мама – я трохи недолуга, – говорить актриса. – Я люблю танцювати і розповідати анекдоти. Але при цьому я дуже вимоглива, коли справа доходить до особистої гігієни і сну моїх дітей. Коли діти підростають, вам потрібно давати мудрі поради і цікавитися їх цілями і мріями. Тепер я наче їх менеджер”.

Поділитись