Райан Рейнольдс зіпсував Zoom-вечірку Х’ю Джекмана

Райан Рейнольдс зіпсував Zoom-вечірку Х’ю Джекмана

Рейнольдс любить пожартувати над колегами, друзями і близькими.

Нещодавно він привітав дружину з Днем народження, виставивши самі невдалі фотографії дружини. Дізнавшись про те, що Джекман збирає всіх учасників найпершого фільму франшизи «Люди Ікс» у відеоконференції в Zoom, Райан тут же вирішив зіпсувати вечірку.

До слова, вона була організована в рамках благодійної акції Global Citizen: Unite For Our Future. На екрані з’явилися Холлі Беррі, Патрік Стюарт, Іен Маккеллен і Фамке Янссен, які знялися в картині 2000 року. Коли Х’ю вже почав їх вітати, раптово в ефір увірвався Рейнольдс, який зіграв лише в частині “Люди Ікс: Початок. Росомаха”. Джекман спробував випровадити непроханого гостя.

«Райан, ми з колегами згадували дні на зйомках у фільмі, в якому разом знімалися, розумієш? До зустрічі”.

Однак Рейнольдс повідомив, що покликав на Zoom-вечірку ще кілька колег. У кадрі тут же з’явилися Софі Тернер і Джеймс Макевой. Незабаром все ж і вони вирішили завершити вечірку. Софі Тернер пожартувала, що помилково думала про “возз’єднання Ігор престолів”, а Джеймс Макевой припускав, що братиме участь у відео-конференції акторів з фільму “Спліт”. Пізніше вечірку покинули і інші актори: Фамке Янссен пішла зустрічатися з колегами з Бондіани, а Патрік Стюарт – з акторським складом “Стар Трек”. Зрештою в кадрі залишилися тільки Райан Рейнольдс і засмучений Х’ю Джекман.

Поділитись