Райан Рейнольдс отримає “Червоне повідомлення”

Райан Рейнольдс отримає “Червоне повідомлення”

Стрімінг-сервіс Netflix в 2020 році запускає виробництво одного з найбільш високобюджетних фільмів “Червоне повідомлення” (Red Notice) з Дуейном Джонсоном, Галь Гадот і Райаном Рейнольдсом в головних ролях.

Режисером і автором сценарію стрічки виступає творець комедії «Ми – Міллери» Роусон Маршалл Тьорбер. Раніше цей проект належав студії Universal, яка вже навіть визначила для нього дату прокату – 13 листопада 2020 року. Однак на зустрічі в кінці липня Тьорбер засумнівався в планах студії і вирішив показати сценарій фільм стрімінг-гіганту. В результаті Netflix перехопив проект і вже погодив з усіма акторами знімальні графіки.

Видання Deadline називає “Червоне повідомлення” одним із наймасштабніших проектів Netflix. За інформацією журналістів, виробничий бюджет стрічки становить близько 130 млн доларів. Подробиць сюжету поки не багато. Відомо лише, що це буде екшн, що розповідає про переслідування одного з найвідоміших в світі викрадачів витворів мистецтв. Дія картини при цьому буде розвиватися в декількох країнах.

Роль злочинниці виконає Галь Гадот, а розшукує її співробітник Інтерполу Дуейн Джонсон. Яка роль буде відведена Райану Рейнольдсу, закордонні журналісти поки не з’ясували.

Фото Gettyimages.

Поділитись