Принц Гаррі та Меган Маркл готуються до розлучення

Принц Гаррі та Меган Маркл готуються до розлучення

Принц Гаррі і Меган Маркл закотили гучний скандал на публіці, підтвердивши чутки про їхнє майбутнє розлучення. Королівський експерт леді Кемпбелл заявила, що герцог Сассекський готується розлучитися з дружиною, заради якої посварився з усією родиною.


«У них є великі проблеми. Вони найняли юристів, тому що їхні стосунки погіршуються швидше, ніж здається. Подружжя вже досягло угоди про розлучення, але вдає, що нібито все ще разом», – сказала леді Колін Кемпбелл.

Королівський експерт зазначила, що інформацію про майбутнє розлучення подружжя Сассекських підтвердили вже кілька надійних джерел. При цьому незважаючи на зусилля Гаррі і Меган зробити вигляд, що у них все добре, поведінка подружжя сама видає погіршення їхніх стосунків.

Напередодні герцоги Сассекські влаштували гучний скандал у ресторані Каліфорнії. За словами очевидців, принц Гаррі та Меган Маркл на очах у публіки кричали один на одного і бурхливо з’ясовували стосунки.

За непідтвердженими поки що даними, Гаррі та Меган вже розпочали шлюборозлучний процес. Як розповіла королівський експерт порталу New Idea, вся справа в Меган – у принца Гаррі нарешті розплющились очі на дружину, заради якої він посварився з усією своєю родиною.

Гаррі сам підштовхнув Меган до початку розлучення. Він зрозумів, хто вона така», – заявила леді Кемпбелл.

Поділитись