Прем’єру «Людини-павука 3» можуть знову перенести через пізні зйомки

Дата прем’єри фільму «Людина-павук 3» багаторазово переносилася. Спочатку випуск картини був запланований на липень 2021 роки, потім прем’єра була перенесена на листопад.

На даний момент показ запланований на 17 грудня 2021 року. Але і ця дата може виявитися неостаточної, тому що дати зйомок теж постійно переносяться. Спочатку зйомки планувалося розпочати влітку цього року, потім вони були перенесені на осінь. Наступна інформація про затримку процесу надійшла від самого Тома Холланда, який проговорився в інтерв’ю, що сподівається, що зйомки «Людини-павука 3» закінчаться в лютому наступного року.

Сайт The Direct отримав ексклюзивну інформацію, що Sony Pictures і Marvel Studios планують почати виробництво взимку 2021 року, тобто в січні або лютому. Добре, що з’явилися конкретні плани по проекту; погано, що його початку доведеться довго чекати.

Якби збулися обіцянки Холланда закінчити зйомки в лютому, то не було б ніяких проблем завершити картину до прем’єри в грудні. Якщо ж зйомки тільки почнуться в лютому, то глядачам варто очікувати ще одного перенесення дати прем’єри.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,