Олена Зеленська позбудеться сукні, яку одягала на інтронізацію імператора Нарухіто в Токіо

Олена Зеленська позбудеться сукні, яку одягала на інтронізацію імператора Нарухіто в Токіо

Дружина президента України Олена Зеленська прийняла рішення виставити на аукціон сукню, в якій вона місяць тому відвідала інтронізацію японського імператора Нарухіто в Токіо. Про це перша леді країни повідомила на своїй сторінці в Instagram.

За її словами, наряд, який «наробив галасу», тепер «послужить добрій справі». Зеленська уточнила, що передасть плаття як лот для благодійного гала-вечері Tabletochki Giving Tuesday Dinner, організованого фондом допомоги онкохворим дітям.

23 жовтня користувачі мережі розкритикували образ Зеленської під час прийому у японського імператора, звинувативши її в неповазі до монарха. На прийомі жінка з’явилася у сукні і рукавичках лимонного кольору, який, як стверджували користувачі, на офіційному прийомі в цій країні можуть використовувати тільки члени імператорської родини.

Пізніше російський експерт по Японії, доктор історичних наук Олександр Мещеряков відзначав, що дружина Володимира Зеленського не могла таким чином образити імператора. За його словами, придворні наряди піддавалися регламентування півтори тисячі років тому, проте в сучасній Японії цьому не надають значення.

Поділитись