Нові фото зі зйомок «Аватара 2» показують персонажів на війні

Продюсер фільмів «Аватар» Джон Ландау продовжує радувати шанувальників франшизи, розміщуючи в Instagram фотографії зі зйомок.

Днями він поділився черговою порцією. На одній з фотографій видно, що в «Аватарі 2» знову будуть стріляти. Підпис під знімком говорить:

Другий режисер Гаррет Уоррен, другий оператор Річард Блок і команда з Нової Зеландії зняли відмінні кадри. Так тримати.

Нещодавно режисер Джеймс Кемерон розповів, що зйомки ігрових сцен «Аватара 2» закінчені повністю, а «Аватара 3» — на 90%. За словами режисера, їм дуже пощастило, що для зйомок було обрано Нова Зеландія, країна, уряд якої краще за інших впорався з пандемією. Хоч час і було втрачено через пандемію, знімальна група «Аватарів» була однією з перших, хто зміг відновити знімальний процес. Деякі інші проекти повернулися до зйомок тільки в серпні або навіть вересні.

Сюжет «Аватара 2» не розкривається. Відомо, що з моменту першої частини минуло кілька років, у Джейка і Нейтірі народилася дочка. Вся сім’я покине рідний дім і відправитись в подорож по Пандорі.

Прем’єра фільму перенесена з 17 грудня 2021 року на 16 грудня 2022 року. Вихід інших частин «Аватара» також зрушать на рік.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,