Наомі Кемпбелл розповіла про життєву філософію

Наомі Кемпбелл розповіла про життєву філософію

Легендарна супермодель Наомі Кемпбелл стала головною героїнею нового номера британського журналу ID magazine.

49-річна знаменитість знялася в стильній фотосесії для свіжого випуску глянцю, з’явившись на його сторінках в оригінальних образах з нових колекцій Saint Laurent by Anthony Vaccarello, Dior, Alexandre Vauthier і Marina Hoermanseder. Автором модної зйомки виступив італійський фотограф Паоло Роверсі, який раніше неодноразово працював з Кемпбелл, пише style.nv.ua.

Крім яскравих кадрів, в новому номері ID magazine з’явилося інтерв’ю, в якому легенда світової індустрії моди розповіла про відсутність страхів, а також про своє ставлення до життя.

«Я нічого не боюся. Якщо ви боїтеся, страхи прийдуть за вами. Моє найбільше досягнення? Я живу і дихаю, я можу ходити, говорити і бачити», – повідомила вона.

Кемпбелл додала, що не вірить в гороскопи.

«Але вірю в ретроградний Меркурій», – додала вона.

Супермодель також розповіла про своє ставлення до критики, зізнавшись, що вважає її невід’ємною частиною життя, яка допомагає розвиватися:

«В залежності від того, хто мене критикує. Я відкрита для критики, тому що це невід’ємна частина прогресу. Я знаю, що критика позитивним чином відобразиться на моєму житті, навіть якщо мені її вкрай неприємно чути. Я хочу бути кращою версією самої себе. Але в той же час я не звертаю уваги на критику від чортового трепла, це вже зовсім інша історія. Я не дурна. Коли я чую критику такого формату, я можу дати здачі. Я не буду приймати це і мовчати. Я буду говорити», – говорить вона.

Поділитись