Надя Дорофєєва зізналася, що любить порушувати власні табу

Надя Дорофєєва зізналася, що любить порушувати власні табу

Популярна українська виконавиця, солістка групи “Время и стекло” Надя Дорофєєва зізналася своїм фанатам, що любить порушувати власні табу.

Про це артиска розповіла у власному мікроблозі.

За словами Наді, раніше вона й уявити не могла себе з малюнками на шкірі і в одному з інтерв’ю, що відбулося вісім років тому, негативно висловилася про татуювання. Вона катигорично не розуміла дівчат, які намагаються прикрасити себе подібним чином.

Зараз Дорофєєва частий гість тату-салонів – на її тілі кілька візерунків пристойних розмірів.

Крім того, співачка не думала про предмети гардероба з леопардовим принтом і ще два місяці тому і в думках не мала купувати такі речі, тепер же вона ділиться знімками в сукні з таким візерунком на своїй сторінці в Instagram, пише “Знай”.

За словами Наді, її прагнення до всього нового побороло табу. Зараз вона готова дивувати фанатів і себе найрізноманітнішими способами.

Дорофєєва підкреслила, що ще навчаючись у школі не любила читати, тепер же вважає години, коли має можливість доторкнутися до книги, безцінними. Прихильники підтримали кумира, зазначивши, що всі люди змінюються, намагаючись відповідати своєму часу і запевнили, Надя Дорофєєва справляється з цим краще за багатьох.

Поділитись