Меган звинувачує Букінгемський палац у брехні

Дружина принца Гаррі Меган звинуватила Букінгемський палац у «продовженні неправди» щодо неї та її дружини, заявивши, що королівська пара не мовчатиме, розповідаючи свою історію.

Про це передає Reuters

Меган, герцогиня Сассекська, прокоментувала ведучій американського ток-шоу Опра Уінфрі, чому вони покинули свої королівські родини, яке в неділю має транслюватися на американському телебаченні.

Попередній фрагмент інтерв’ю був опублікований у середу, через кілька годин після того, як Букінгемський палац заявив, що він «дуже стурбований» повідомленнями в газеті «Таймс» про те, що асистенти, які працювали на Меган два роки тому, знущалися над нею.

Гаррі та Меган опублікували заяву, в якій заперечували, що знущання мали мічце.

«Як ви ставитесь до заяв Палацу, коли говорите свою правду?», — Вінфрі запитує у Меган.

Меган відповіла: «Я не знаю, як вони могли очікувати, що після всього цього часу ми все одно будемо просто мовчати, якщо буде активна роль, яку родина продовжує розповсюджувати неправди про нас». 

«І якщо це пов’язано з ризиком втратити речі, я маю на увазі, що вже багато втрачено», — додала Меган.

Інтерв’ю було записано до того, як газета The Times з посиланням на неназвані джерела повідомила, що помічник Гаррі та Меган підняв скаргу в жовтні 2018 року, стверджуючи, що Меган знущалася над деякими своїми помічниками.

У газеті йдеться, що Гаррі закликав помічників відмовитись від скарги.

«Ми, очевидно, дуже стурбовані твердженнями The Times після заяв колишніх співробітників герцога і герцогині Сассекської», — йдеться в заяві Букінгемського палацу.

Королівське домогосподарство «не терпить і не буде терпіти знущання чи переслідування на робочому місці», — додає він.

Він заявив, що його команда з питань персоналу розгляне ці звинувачення, і що співробітники, залучені на той момент, будуть запрошені до участі.

“ЗАСУДЕНИЙ АТАКОЮ”

Прес-секретар Меган заявила раніше, що її «засмутила ця остання атака на її начальницю.

Меган і Гаррі, які одружилися в травні 2018 року, у березні минулого року відступили від своїх службових обов’язків, щоб створити нову кар’єру та вирішили розпочати фінансово незалежне життя в Каліфорнії.

Це рішення було підтверджено минулого місяця, коли вони також передали всі свої королівські заступництва. Вони також звинувачили пресу у вторгнення в їхнє особисте життя.

Однак Меган також раніше вказувала, що відчуває, що не має повної підтримки королівської родини.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...