Мати вбитої Аліком Болдуином в США оператора Галини Хатчинс не може виїхати до США

У матері вбитої Аліком Болдуином в США оператора Галини Хатчинс проблеми з документами, тому вона не може отримати в американському посольстві візу, щоб вилетіти в США для участі в церемонії прощання з дочкою.

Про це повідомляє The Sun.

Про загибель Галини батькам повідомив її чоловік Метью. Як пише The Sun, тато Анатолій і мама Ольга були у нестямі від горя, коли дізналися про те, що сталося.

У той же час, близькі Галини чекають відповідей, адже хтось допустив, що заряджений бойовим патроном пістолет виявився в руках актора.

«Сім’я сумує, але в той же час хоче відповідей. Якщо хтось помилився, то йому доведеться заплатити. Вони просто не розуміють, як могло статися щось жахливе, адже повинні були бути прийняті заходи безпеки. Вони також відчайдушно намагаються отримати документи, щоб потрапити в США. Але у матері не вистачає необхідних документів для отримання візи», — повідомила подруга Галини з Києва.

The Sun відзначає, що керівництво кіностудії побоюється великого судового розгляду з боку сім’ї, якщо з’ясується, що загибелі Галини можна було уникнути. За даними джерела видання, кіностудія побоюється, що батьки Хатчинс подадуть в суд і будуть вимагати дуже серйозної суми компенсації.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,