Маша Єфросиніна зізналася, як бореться зі стресом

Маша Єфросиніна зізналася, як бореться зі стресом

Відома українська ведуча та блогерка Маша Єфросиніна залюбки ділиться секретами успіху на сторінці в Instagram.

40-річна зірка випрацювала одразу декілька правил, які допомагають їй тримати себе в тонусі, боротися зі стресом і підтримувати досконалу фізичну форму. Про них вона й написала у своєму мікроблозі:

«Я не сиджу на дієтах багато років, але системно дотримуюся певного режиму харчування. Концентрація на схудненні незмінно призводить до збільшення ваги. Дозволяю собі шоколад і морозиво в період ПМС. Не докоряю собі за це, а навпаки – кажу, що хоч хтось повинен мене тішити. Зі стресом у мене розмова коротка. Потрібно визнати, що ми живемо в ньому. А отже, потрібно з ним домовлятися або давати йому в мармизу. Моя антистресова програма – медитація, масаж, прогулянки з дітьми, кіно, книги, самотність, секс, подорожі та спорт».

«Не пам’ятаю, коли тримала в руках гантелі чи штанги. Працюю лише з власною вагою. Мені цього достатньо для того, щоб зміцнювати внутрішню та зовнішню мускулатуру, розтягувати тканину, вміти тримати баланс і загартовувати свою виснажливість», – поділилася Єфросиніна, пише 1plus1.ua.

Поділитись