«Мандалорець» проти «Корони»: оголошений список номінантів на «Еммі»

Головними конкурентами стали проекти Netflix, HBO, Amazon і Disney.

Стало відомо, що телевізійна академія США оголосила список номінантів на премію «Еммі». Офіційна церемонія нагородження відбудеться 19 вересня цього року, а подати заявки могли всі бажаючі.

Головними конкурентами стали проекти студій Netflix, HBO, Amazon і Disney. Поки лідерство за кількістю номінацій займає Home Box Office, у корпорації 130 проектів-номінантів.

При цьому найбільше число номінацій ділять порівну серіал від Netflix «Корона» з Джилліан Андерсон і «Мандалорець» від Disney з Педро Паскалем. У них по 24 номінації в різних категоріях.

Серіал «Пацани» з Дженсеном Еклсом побореться з ними за право стати кращим драматичним серіалом. Крім нього на це звання претендують «Бріджертон» і «Розповідь служниці».

Проект «Хід королеви» з Анею Тейлор-Джой удостоївся номінації в категорії «Кращий міні-серіал», його головний конкурент зараз — «Ванда / Віжн» з Елізабет Олсен і Полом Беттані.

У битві за титул кращого мультиплікаційного серіалу зіткнуться «Сімпсони» і «Південний парк», а кращою анімаційною короткометражкою може стати «Робоцип» або «Любов. Смерть. Роботи».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,