Лів Тайлер розповіла, чому не виходить заміж за батька своїх дітей

Лів Тайлер розповіла, чому не виходить заміж за батька своїх дітей

Американська актриса Лів Тайлер стала героїнею жовтневого номера журналу Tatler. В інтерв’ю вона розповіла про свою сім’ю і своє ставлення до британського вищого суспільства.

У жовтні минулого року внучка королеви Єлизавети II вийшла заміж за Джека Бруксбенка. На весілля були запрошені і деякі зірки кіноіндустрії. У їх числі опинилася і Лів Тайлер. В інтерв’ю вона зізналася, що найбільше на таких святах їй подобається урочиста церемонія. “Церковна церемонія – моя найулюбленіша частина весілля. Не описати словами, наскільки все було чарівно. Всі гості вели себе по протоколу. Зізнаюся, що це теж дуже цікаво. А ось на весільній вечірці раптово все стало неформально, вільно і весело”, – розповіла Лів.

Також актриса зазначила, що їй не зовсім подобається система, на якій тримається британський вищий світ.

«Класова система мені, як американці, здається дійсно гнітючої. Американці з дитинства знають, що кожна людина може бути ким завгодно. Якщо ти старанно працюєш, то матимеш все. Маючи все, можна і залишитися ні з чим”, – вважає актриса.

З 2014 року Лів Тайлер зустрічається з британським спортивним агентом Дейвом Гарднером. У 2015 році він зробив їй пропозицію, але весілля Лів і Дейв так і не зіграли. У бесіді з журналістами Tatler актриса заявила, що не поспішає заміж.

“Мені подобається бути зарученою, але заміж я не рвуся. Завжди вважала, що шлюб повинен бути нагородою за те, що ви вижили в своїх стосунках. Бачу, що у всіх зазвичай це відбувається навпаки”, – відповіла Лів.

Нагадаємо, Лів і Дейв виховують двох дітей: чотирирічного сина Сейлора і трирічну дочку Лулу. Крім того, у Тайлер є ще 14-річний син Майло від шлюбу з музикантом Ройстоном Ленгдоном.

Поділитись