Квентін Тарантіно збирається створити фільм жахів

Квентін Тарантіно збирається створити фільм жахів

У Квентіна Тарантіно завжди добре виходило переінакшувати класичні жанри — від вестернів і військових драм до всього відразу, що він і зробив в «Убити Білла» — але для свого десятого і останнього фільму режисер вирішив вибрати щось нове: жахи.

Тарантіно розповів про свої плани нещодавно під час прес-туру для «Одного разу в… Голлівуді»:

«Якщо мені спаде на думку чудова ідея для фільму жахів, я зроблю його своїм десятим фільмом, — сказав Тарантіно. — Я обожнюю хоррор. Із задоволенням зніму ужастик», інформує Ukr.Media.

Звичайно, в попередніх фільмах Тарантіно теж зустрічалися елементи хоррору, а «Доказ смерті» можна з натяжкою віднести до жахів, але, схоже, Тарантіно готовий серйозно взятися за створення повноцінного фільму жахів — і все завдяки зйомкам сцени на ранчо сім’ї Менсона для фільму «Одного разу в… Голлівуді».

«Я серйозно вважаю, що епізод на ранчо Спана ближче всього можна віднести до хоррору, — сказав Тарантіно. — Мені він здається невловимо страшним. Якщо бути відвертим, я сам не усвідомлював, як добре він нам вдався, поки мені не сказав монтажер. Він сказав: «Епізод на ранчо Спана — це фільм жахів… Це «Техаська різанина бензопилою», тільки з бюджетом»».

Поділитись