Королева Нідерландів відмовила Меган Маркл зупинитися в своїй резиденції Ейкенхорст

Королева Нідерландів відмовила Меган Маркл зупинитися в своїй резиденції Ейкенхорст

Меган Маркл і принц Гаррі планують поїздку Нідерландами в середині весни.


Зазначається, що герцоги Сассекські пробудуть у країні з 16 по 22 квітня. Зважаючи на все, вони розраховували, як і зазвичай, зупинитися в резиденції королеви Максими та короля Віллема-Олександра. Але натомість Меган Маркл і принцу Гаррі порадили зняти номер у готелі.

Подібне відбувається вперше по відношенню до членів монаршої сім’ї Європи. Зазвичай королева Нідерландів запрошує заселитися у Віллу Ейкенхорст в Гаазі, але цей раз став винятком. Крім цього, Сассекським відмовили і в аудієнції – жодних спільних вечерь та фотографій.

Але і цей плювок у бік Меган Маркл виявився не останнім. Виявилося, що королева Нідерландів заборонила привозити парі в країну власну охорону. Подружжя принца дуже трепетно ​​ставиться до своєї безпеки, вона і кроку не робить без охоронців. Що ж, цього разу самолюбній колишній актрисі доведеться задовольнятися лише супроводом поліцейських, які не мають наміру виявляти “особливе ставлення”.

Експерти впевнені, що такий прохолодний прийом – розплата за скандальну поведінку Маркл і Гаррі. Нагадаємо, кілька місяців тому вони відмовилися відвідувати Велику Британію, вважаючи, що це надто небезпечно. У результаті пара навіть проігнорувала день пам’яті смерті принца Пилипа.

Сассекські вирушать до Нідерландів не просто так. Принц візьме участь в “Іграх непереможених” – Гаррі залишається главою змагань, що проводяться між колишніми та чинними військовими.

Поділитись