Колишній чоловік Брітні Спірс скандально зірвав її весілля

Перший чоловік Брітні Спірс Джейсон Александер проникнув у її будинок та зірвав весілля.

Він транслював те, що відбувається, в соціальних мережах. Про це повідомляє Daily Mail. Видання уточнює, що весілля проходило у будинку Брітні Спірс у місті Thousand Oaks, штат Каліфорнія. Александер увірвався на церемонію та зірвав її весілля із Семом Асгарі. Потім його затримали правоохоронці.

Уточнюється, що Александер спробував поринути у будинок, сказавши охороні, що його запросили на весілля. Він транслював те, що відбувається в соціальних мережах. Служба безпеки відмовилася пропускати його, Александер наполягав, а потім трансляція перервалась.

Пізніше Александер якимось чином все-таки проник до будинку Спірс і відновив трансляцію. Потім його затримали правоохоронці.

Місцеві ЗМІ пишуть, що поліція прибула до місця інциденту досить швидко. Також на виклик відгукнулися пожежна служба та навіть шериф.

Раніше повідомлялося, що співачка Брітні Спірс має намір вийти заміж за Сема Асгарі майже через шість років спільного життя. Вони оголосили про свої заручини у вересні 2021 року, але не розкрили дату весілля.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,