“King’s Man: Початок” з Рейфом Файнсом затримається на 5 місяців і вийде в лютому 2021 року

“King’s Man: Початок” з Рейфом Файнсом затримається на 5 місяців і вийде в лютому 2021 року

Кінокомпанія Disney оголосила про перенесення дати прем’єри ряду проектів.

У список потрапили «King’s Man: Початок», перенесений з 19 вересня цього року на 26 лютого 2021 року, «Земля кочівників», перенесена з 11 вересня на 4 грудня, і анімаційний проект Pixar «Лука», який тепер вийде 18 червня 2021 року .

З огляду на швидко мінливу ситуацію з пандемією коронавируса, студія надалі планує визначати дати прем’єр в індивідуальному порядку. Disney вже зараз використовує цей підхід, по-різному підходячи до різних проектів. На відміну від вищеназваних проектів рімейк класичного мультфільму студії «Мулан» не стали переносити на більш пізній термін, а прийняли рішення випустити на Disney + у вересні. У тих країнах, де не присутня цей стрімінговий сервіс, «Мулан» будуть показувати в кінотеатрах.

Комедійний бойовик «King’s Man: Початок» є приквелом серії фільмів Kingsman. Фільм знятий режисером Метью Воном за коміксами Марка Міллара і Дейва Гіббонса. Головні ролі в картині виконали Харріс Дікінсон ( «Пляжні щури», «Малефісент: Володарка тьми»), Даніель Брюль ( «Гуд бай, Ленін!», «Безславні виродки»), Рейф Файнс ( «Готель Гранд Будапешт», «Пригоди Шерлока Холмса»). Події фільму розгортатимуться під час Першої світової війни: організація супершпигунів діє на невидимому фронті на благо Англії.

Поділитись