Кеті Холмс втекла від Тома Круза через його секту

Кеті Холмс втекла від Тома Круза через його секту

Голлівудська акторка Кеті Холмс знайома нам як подружка Бетмена. Вона блискуче впоралася з цією роллю на екрані. Однак в реальному житті із роллю подружки найбажанішого чоловіка на планеті впоратися так і не змогла. Та й взагалі прославилася вона не стільки своїми ролями, скільки скандальним розлученням із Томом Крузом.

Кеті з підліткового віку мріяла вийти заміж за Тома. Однак тоді вона й гадки не мала, чим обернеться її дитяча мрія. Навіть в акторство дівчина пішла, аби хоч якось наблизитися до свого кумира. Окрім акторства, Кеті ще відвідувала заняття у модельній школі, виступала у складі групи підтримки і перемогла не на одному конкурсі краси.

Саме на конкурсі краси дівчину й запримітили та запросили на кастинг до фільму «Крижаний вітер». Її гру високо оцінили критики й запросили до відомого серіалу, а там і до подружки Бетмена було зовсім недалеко. У житті Кеті все йшло, як по маслу, доки вона не зустріла його.

На одній із зіркових вечірок Кеті ненавмисно вилила на когось бокал шампанського, а коли підняла очі, не могла повірити – перед нею стояв чоловік її мрії, неперевершений Том Круз. Кеті вибачилася та сором’язливо посміхнулася. Із цього й розпочався їхній палкий роман.

Спочатку Том носив кохану на руках та був дуже романтичним. Він зазнався Кеті у коханні на шоу Опри, а потім зробив пропозицію на вершині Ейфелевої вежі. Однак після одруження коханий дуже змінився, він почав у всьому контролювати Кеті. А коли вона завагітніла – й зовсім збожеволів. Навіть заборонив їхати до лікарні, коли почалися пологи. Кеті народила доньку вдома – під суворим наглядом Тома та представників релігійної організації, до якої він належав.

Потім стало ще гірше – чоловік наполіг, аби Кеті звільнила свого давнього агента, замість нього до неї була приставлена особа із тої самої релігійної організації. Представники Тома супроводжували Кеті усюди, контролювали все, навіть вибір одягу та їжі.

Спочатку закохана жінка у всьому погоджувалася із чоловіком і навіть вступила до його секти! Однак поступово вона зрозуміла, що це пастка. Контроль свого життя Кеті ще якось могла витерпіти, однак коли чоловік взявся за доньку – не витримала. Останньою краплею була звістка про те, що Том збриється віддати доньку навчатися до Церкви саєнтології.

Тоді Кеті зрозуміла, що треба тікати із цієї божевільні, ризикувати психічним станом дитина жінка не збиралася. Тому почала холоднокровно продумувати план втечі. Вона змінила номер телефону, звільнила всіх релігійних помічників та потайки купила квартиру, а коли том поїхав на зйомки – втекла. Про розлучення він дізнався із листа.

Розлучення було гучним та болісним, утім, єдине, чого хотіла Кеті, це повної опіки над дитиною. Заручившись допомогою батька, який працював адвокатом та спеціалізувався на розлученнях, вона пішла у бій і, на диво, перемогла.

Зараз про своє особисте життя Кеті не поширюється, можливо, тепер вона обережніша зі своїми бажаннями. Проте її дитина ходить до звичайної школи і нарешті завела друзів, яких не мала, поки жила зі схибленим на релігії батьком, пише ranok.ictv.ua.

Поділитись