Кейт Міддлтон спровокувала чутки про четверту вагітність

Ще в жовтні ряд видань світської хроніки поділилися інформацією, що стосується шлюбного договору між Кейт Міддлтон і принцом Вільямом.

Стверджувалося, що герцогиня Кембриджська мала подарувати монаршій сім’ї трьох спадкоємців. Невістка Єлизавети II виконала цю умову, ставши багатодітною мамою: пара виховує шестирічного сина Джорджа, чотирирічну доньку Шарлотту і принца Луї, йому півтора року. Ні для кого не секрет, що всі три вагітності далися Міддлтон нелегко. Дружина принца Вільяма мучилася токсикозом і рідко з’являлася на людях, намагаючись не перевантажувати організм.

Міддлтон в черговий раз спровокувала чутки про четверту вагітності, відмовившись супроводжувати чоловіка в новому турі. В оточенні герцогині відразу припустили, що Кейт уникає світських прийомів і далеких перельотів через нудоту на тлі свого цікавого положення. Як пише портал Wday з посиланням на «палацових інсайдерів», зараз термін коханої Вільяма — кінець третього триместру.

Раніше також стверджувалося, що Кейт не буде зустрічати Різдво з бабусею принца — Єлизаветою II. Ймовірно, герцогиня збирається присвятити канікули сім’ї, відпочивши від прийомів та інших обов’язків, покладених на неї, як на представника монаршої родини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...