Каньє Уест зізнався, що пропонував вагітній Кім Кардашьян аборт

Каньє Уест зізнався, що пропонував вагітній Кім Кардашьян аборт

На зустріч з Каньє прийшли кілька сотень людей, їх всіх попросили надіти маски.

Уест виступав без мікрофона і в бронежилеті, а на його потилиці були виголені цифри «2020». Під час свого годинного виступу Каньє емоційно висловився на багато тем. Однією з них стала тема абортів. Уест сказав, що він проти заборони абортів, але вважає, що сім’ям потрібно надавати фінансову допомогу, щоб вони могли зберегти дитину. Зокрема, репер запропонував давати матерям «мільйон доларів або щось в цьому роді».

Каньє розповів, що його батько наполягав на аборті, але мати прийняла рішення залишити дитину.

“Не було б ніякого Каньє Уеста, тому що мій батько був занадто зайнятим”, – сказав Уест. Також він зізнався, що сам обговорював аборт зі своєю дружиною Кім Кардашьян, коли та була вагітна першою дитиною, але в підсумку вони вирішили залишити малюка. На цьому моменті Каньє заплакав:

“Я мало не вбив свою дочку! Мало не вбив свою дочку!” За його словами, він і Кім пару місяців думали позбутися дитини і навіть підготували таблетки. Але потім сталося «божественне втручання»:

“Я сидів в Парижі в своїх шкіряних штанях перед ноутбуком, у мене йшли творчі ідеї … І тут екран раптово став чорним, а потім білим. І бог сказав: «Якщо ти зіпсуєш мої плани – я зіпсую твої”,- поділився Уест. Після цього він зателефонував Кім і сказав, що потрібно залишити малюка.

Поділитись