Каньє Уест публічно вибачився перед Кім Кардашьян

Каньє Уест публічно вибачився перед Кім Кардашьян

Каньє Уест вибачився перед Кім Кардашьян та подякував за публічну підтримку.

Те, що відбувається в родині Кім Кардашьян і Каньє Веста змушує шанувальників пари сильно хвилюватися. Останні кілька тижнів репер все більше дивував громадськість своєю поведінкою і гучними висловами, але нарешті усвідомив все, що накоїв за останні кілька тижнів і публічно вибачився перед дружиною.

«Я б хотів вибачитися перед моєю дружиною Кім за те, що публічно розповів про наші проблеми. Я не прикривав тебе так, як ти прикривала мене. Кім, знаю, що зробив тобі боляче. Будь ласка, пробач мене. І спасибі за те, що завжди була поруч», – написав Каньє.

Раніше репер зізнався, що намагався змусити дружину зробити аборт, коли вона завагітніла їх першою донькою, а пізніше і зовсім звинуватив дружину в зраді.

Кардашьян спробувала встати на захист чоловіка. Вона написала великий пост, в якому розповіла, що Каньє страждає від біополярного розладу, і зазначила, що зараз йому потрібна підтримка сім’ї.

Однак в зарубіжних ЗМІ активно ходять чутки про те, що після всіх висловлювань Уеста Кім вже почала готуватися до шлюборозлучного процесу. А вибачення репера – не більше ніж вміла робота піар-менеджерів Кардашьян, які отримали доступ до його облікового запису, щоб припинити потік неадекватних заяв.

Поділитись