Фреймут вчить, як зробити кар’єру

Фреймут вчить, як зробити кар’єру

Схоже, в телеведучої Олі Фреймут у кишеньці є поради на всі випадки життя. Люди ще не оговталися від її настанов для “леді”, яким не можна хотіти їсти, а білявка вже взялася радити, як побудувати вдалу кар’єру.

Зокрема вона рекомендує жінкам не сидіти в декреті більше 6 місяців, не пліткувати і не “тикати” колегам, щоби не послали. Мудрістю Фреймут поділилася на “Новому каналі”, цитує Таблоїд.

Тим, хто прагне досягти успіху, Оля радить обирати компанію своєї мрії та на початку працювати на репутацію, а не заради зарплатні. А от коли вже станете “всезнаючим майстром у своїй справі”, тоді можна і навіть потрібно вимагати більше грошей, адже добровільно ніхто нікому гонорар не підвищить. Іще Оля рекомендує на роботі не інтригувати та дружити “з потрібними людьми”. “Навіть якщо ви дуже любите курити і обмовляти всіх – не обмовляйте, тримайтеся. Тому що потім всі почнуть дружити проти вас. І скажуть, що та Оля з Роздолу – велика пліткарка, і вас звільнять, а вам цього не треба”, – наголосила Фреймут.

“Потрапивши у колектив, дивіться, з ким найбільше рахуються, хто користується авторитетом. І не соромно в перші дні побути підлабузничком, це вам потім стане у пригоді”, – запевнила вона. Конфліктів, на думку білявки, боятися не треба, але для них має бути вагома підстава. “Але не просто конфліктуйте, тому що у вас, вибачте, критичні дні або ви вже старенька жінка, і у вас клімакс. Якщо ви конфліктуєте, то обов’язково це робіть заради результату. Кричіть, висловлюйтеся, але добивайтеся цього”, – пояснила вона.

“Не засиджуйтеся в декреті. Щонайбільше півроку, а далі просіть, щоб вам допомагали сидіти з дитиною. Адже якщо дуже довго сидіти в декреті, три роки чи там п’ять, то ви потім повернетеся і не впізнаєте своїх колег, а вони не впізнають вас. Вже всі будуть користуватися іншими парфумами і по-іншому поводитися. Ви вже не зможете з ними бути на одній хвилі”, – застерегла Фреймут. Оля радить ніколи не робити чужу роботу, принаймні безкоштовно, і звертатися до колег на “Ви”. “Коли ви звертаєтесь на “ти”, вас легко кудись послати, і вам легко послати інших. А така формальність збереже ваші стосунки у непоганому стані”, – пообіцяла Фреймут, пише expres.ua.

Поділитись