Фестивалю «KyivBookFest» вдалося зібрати кошти для друку статутів та посібників для ЗСУ

Фестивалю «KyivBookFest» вдалося зібрати кошти для друку статутів та посібників для ЗСУ

Книжковому фестивалю «KyivBookFest» вдалося зібрати 810 034 гривень для друку статутів та посібників для Збройних сил України.

Про це організатори повідомили на своїй Facebook сторінці.

«Отож, перше та найголовніше: нам вдалося зібрати 810034 гривень для друку статутів та посібників для ЗСУ!
Фестиваль відвідали понад 25000 людей. Серед відвідувачів майже 5500 побували на галузевому форумі (локації з подіями), потрапити на який можна було за донейт. Найбільший благодійний внесок у розмірі 7000 гривень зробила відвідувачка на аукціоні під час виступу гурту «Фіолет» за книгу Андрія Кокотюхи «Довга комендантська година» з автографом Кирила Буданова», – йдеться у повідомлені.

Також організатори зазначаються, що найбільша кількість глядачів була на зустрічах з Максом Кідруком, Юрієм Гудименком, Данилом Яневським, Володимиром В’ятровичем та Сергієм Руденком, братами Капрановими, Марією Матіос, Василем Шклярем, а також під час спільної презентації Віктора Морозова та Івана Малковича.

Ще одним досягненням є те, що «KyivBookFest» вдалося зібрати усіх дотичних до книжкової сфери представників: видавців, книгарень, бібліотекарів та державу.

«Ми встигли опитати понад 60% видавців, які взяли участь у події. 98% опитаних відповіли, що задоволені участю та вважають фестиваль успішним. Майже 50% повідомили, що кількість відвідувачів перевищила їхні очікування, а 45% – що вони розраховували на відвідуваність, близьку до фактичної. За інформацією 90% видавців торгівля компенсувала їхні витрати на фестиваль. З них у 30% дохід покрив усі витрати, а ще у 60% зафіксоване позитивне сальдо. 75% видавців поставили організаційній частині фестивалю оцінку «відмінно». 100% видавництв, які надали відповіді, планують брати участь у наступному KyivBookFest», – зазначають організатори.

Поділитись