Dzidzio розповів про новий проєкт

Dzidzio розповів про новий проєкт

Михайло Хома, який виступає під псевдонімом Dzidzio, розповів про проект, який здивує Україну.

Dzidzio став героєм чергового ефіру футбольного онлайн-шоу від Української асоціації футболу, яке веде амбасадор організації Артем Гагарін, пише znaj.ua.

Михайло Хома так розговорився в instagram-інтерв’ю з Гагаріним, що розповів про проект, на підготовку якого співак витратить три місяці і який, за словами Dzidzio, сколихне українців. Однак, він відмовився розкривати подробиці до старту цього проекту.

Зате Михайло Хома досить відверто розповів про те, як виконував гімн в Харкові на стадіоні “Металіст” на переможному для України матчі з Литвою.

Виявляється, перед своїм виступом Dzidzio просив поради у Олександра Пономарьова.

“Я в перший раз співав на стадіоні, не знав як себе поводити, жартувати чи ні. Вирішив показати, який я насправді. Вдягнув костюм, який я рідко вдягаю, і заспівав тим голосом, який мені дав Бог!”, – розповів Хома.

Dzidzio також зізнався, дізнавшись, що Артем Гагарін, як один із співорганізаторів цього заходу, запропонував його кандидатуру для виконання гімну України, він місця знайти собі не міг.

“Насправді Андрій Васильович (Павелко, президент УАФ) – молодець, тільки він взяв на себе ту відповідальність, шоб я заспівав гімн. Артем Гагарін – теж молодець, він запропонував мені виконати гімн, півдня після того я ходив і не знав, куди сховатися, як заспівати, яким чином, і в якому форматі”, – згадує Dzidzioв.

Поділитись