Джулію Робертс звинуватили в смерті сестри

Днями наречений покійної сестри Джулії Робертс, Джон Дилбек, дав відверте інтерв’ю виданню Radar.online. У ньому він звинуватив Джулію в смерті своєї нареченої.

Він розповів, що Робертс не тільки жартувала над зайвою вагою сестри, а й називала її наркоманкою. Це і спровокувало затяжну депресію Ненсі і самогубство.

«Джулія роками знущалася над Ненсі. Вона сміялася над її зайвою вагою. Та до того ж ще й розповідала всім, що її сестра — закінчена наркоманка. А це було неправдою. Колись давно Ненсі і правда курила «травку». Але нічого серйознішого вона ніколи не вживала. І я можу це довести. А в результаті наклепів і знущань Джулії у Ненсі розвинулася важка депресія, яка і коштувала їй життя!»

Молода людина зазначила, що причиною такої поведінки Робертс могли бути ревнощі. Джулія, на його думку, просто шалено заздрила Ненсі через те, що та була дуже близька з їх мамою Бетті.

Чутки про те, що Робертс побічно причетна до загибелі сестри ходили і раніше. Після самогубства Ненсі знайшли її передсмертну записку на трьох сторінках, в якій вона звинуватила Джулію у власній депресії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...