Дженніфер Лопес грубо порушила правила карантину

Дженніфер Лопес грубо порушила правила карантину

В Америці на даний момент зберігається найсумніша картина зараження коронавірусом, в США кількість заражених вже перевищує 200 тисяч чоловік.

Саме тому в більшості штатів в Америці запроваджено режим жорсткого карантину, більшість громадян дотримуються самоізоляції і виходять з дому тільки для закупівлі продуктів.

Дженніфер Лопес і її наречений Алекс Родрігес теж дотримуються карантин, однак стало відомо, що майбутнє подружжя вирішило відвідати тренажерний зал, незважаючи на заборону. У США зараз закриті подібні заклади, але Лопес, мабуть, скористалася своїми зв’язками і гучним ім’ям, щоб спеціально для неї і Алекса один із тренажерних залів відкрили, де вони і позаймались на самоті.

Такий вчинок Лопес різко засудили в Мережі, її шанувальники були розчаровані поведінкою артистки, адже інші знаменитості зі світовими іменами закликають громадськість не залишати свої будинки, а ось Лопес вирішила інакше і порушила правила карантину. Чи піде якесь покарання для Дженніфер і її нареченого – невідомо.

Поділитись