Дочка Євгена Кошового вчить дівчаток фарбуватися

На зйомках нового спільного шоу студії «Квартал 95» і Нового каналу можна дізнатися багато цікавого про українських селебрмтіз. Так, ведучий проекту Євген Кошовий, чекаючи, поки візажисти готують до зйомки зіркових героїнь шоу, розповів, що давно вже ставиться до жіночих зборів абсолютно спокійно. Багато в чому своїм героїчним терпінням актор і телеведучий зобов’язаний старшій доньці Варварі.

– Я про жіночі збори вже знаю все! У мене вдома Варя влаштовує «гримерку»! Якось заходжу до неї і бачу картину: сидить із телефоном і повчає: «Отже, дівчатка, сідайте». Я їй, мовляв, що ти робиш? Почитай літературу краще! Уроки вчи! А вона: «Тату, не заважай мені! Мене дописувачі в Instagram чекають, я веду прямий ефір!».

Та, за зізнанням Євгена, не лише у програмі, в житті теж йому смішних ситуацій вистачає.

– Мене дуже смішать Серафима і Варвара, – розповів Євген про доньок. – Вони не те щоб гумористки, у них виходить мене смішити якось наївно, по-дитячому. Серафима от любить магазини, але для неї вони поки що всі – «магазини іграшок». Тому якщо ми їдемо на шопінг, це означає, ми їдемо в «магазин іграшок». І не важливо, речовий це магазин, продуктовий чи іграшковий. У будь-якому випадку – «магазин іграшок»!

Як iнформує прес-служба, програма Improv Live Show – це шоу без заготовок і сценарію. Весь гумор народжується просто на сцені, тут і зараз. Кожен випуск глядачів веселить незмінна четвірка імпровізаторів і, звісно ж, запрошені зірки. Гостями програми вже стали Альоша і Тарас Тополя, Тоня Матвієнко і Арсен Мірзоян, Андре Тан, Діма Коляденко та багато інших. Наступні чотири концерти-зйомки відбудуться 11 і 12 листопада у концерт-холі Freedom.

 

Поделитесь в соц сетях!

Теги:

Загрузка...