Дітей принца Гаррі не запросили на коронацію Карла ІІІ

Дітей принца Гаррі не запросили на коронацію Карла ІІІ

Діти принца Гаррі та Меган Маркл, принц Арчі та принцеса Лілібет ще не були запрошені на коронацію британського короля Карла III.

Про це пише газета The Telegraph.

“Діти герцога та герцогині Сассекських, принц Арчі та принцеса Лілібет, наразі не запрошені на коронацію”, – повідомило видання.

Раніше повідомлялося, що діти герцогів Сассекських – трирічний Арчі та однорічна Лілібет – отримали титули принца та принцеси. Згідно з правилами королівської сім’ї, діти герцога і герцогині Сассекських отримали право іменуватися принцом і принцесою після смерті Єлизавети II, коли їх дідусь Карл III став новим королем Великобританії.

Газета Daily Mail також писала, що в Букінгемському палаці очікують, що Гаррі та Меган відвідають коронацію Карла III та його дружини Камілли, яка запланована на 6 травня. За інформацією видання, королівські співробітники складають плани розсадження для герцога та герцогині Сассекських.

5 березня стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл отримали офіційне запрошення на коронацію короля Великобританії Карла III, однак прийняли вони його чи ні, публіці досі не повідомили.

Поділитись