Демі Мур розповіла про інтимні стосунки з Ештоном Катчером

Демі Мур розповіла про інтимні стосунки з Ештоном Катчером

Американська актриса Демі Мур розповіла в своїй книзі «Навиворіт» про досвід групового сексу під час її восьмирічного шлюбу з артистом Ештоном Катчером.

Про це повідомляє RadarOnline. За словами 56-річної знаменитості, колишній чоловік двічі пропонував їй зайнятися сексом втрьох, і вона погоджувалася. “Я хотіла показати йому, якою класної і веселою я можу бути”, – зізналася зірка. Вона заявила, що вважає те, що трапилося помилкою.

Після цього, в 2010 році, вона дізналася з повідомлень в ЗМІ, що чоловік зрадив її з 21-річною дівчиною в їхньому будинку, поки вона перебувала на зйомках картини Сема Левінсона «Родичі». Як наголошується в мемуарах Мур, Катчер не відчував провини через те, що сталося і заявив, що пішов на такий крок після того, як вони залучили третю людину в стосунки. Він пояснив, що це розмило межі дозволеного.

У книзі йдеться, що після зради пара як і раніше продовжувала жити в шлюбі, проте в 2011 році Мур натрапила в мережі на повідомлення про те, що чоловік знову вступив в інтимний зв’язок з іншою дівчиною під час вечірки в Сан-Дієго. Після цього випадку знаменитості ухвалили рішення про розставання.

Фото АР.

Поділитись