Даша Астаф’єва поділилася секретами догляду за шкірою

Даша Астаф’єва поділилася секретами догляду за шкірою

Популярна українська співачка, актриса і секс-символ Даша Астаф’єва часто ділиться з фанатами в Instagram фотографіями з життя і різних виходів у світ.

Нещодавно співачка презентувала новий пікантний кліп на пісню “Playmate”, який активно просуває в своєму Instagram. Однак цього разу Даша вирішила відійти від реклами власного кліпу і зробила рекламу косметичного засобу.

На фотографії, яка з’явилася в записі Даші Астаф’євої, вона постала на огляд публіки в “образі домогосподарки”. Для такої тематичної фотосесії артистка одягла білий халат, накрутила бігуді і наліпила масочку під очі. Саме про цей чудодійний засіб Астаф’єва розповідає у підписі до фото.

“Як і обіцяла, ділюся з секретами догляду за шкірою. Знайомтеся, переможець в особистій номінації «врятуйте-допоможіть» [у мене є тридцять хвилин]. Латки-маски під очі @hydropeptide_ukraine. Думаю, ви часто бачите їх на мені, і в кадрі і за кадром. Моя Любов з першої проби! Моє спасіння в будь-якій ситуації: зйомки, перельоти, поїздки, концерти, важливі зустрічі… Photo @moi_sofism. Hair @daniamartemianov. Mua @rymakova. Спеціально для @hydropeptide_ukraine”, – розповіла Даша.

Шанувальники в захваті від нової фотосесії Даші Астаф’євої і засипають зірку компліментами в коментарях. Багато відзначили витончену фігуру артистки, іншим сподобалася її незвичайна зачіска. А деякі вже спробували патчі-маски, які рекламує знаменитість, і діляться враженнями від них, пише “Знай”.

Поділитись