Ченнінг Татум судиться з Дженною Дьюенн за опіку над дочкою

Рік тому Ченніг Татум і Дженна Дьюенн розлучилися після дев’яти років шлюбу. Здавалося, що їх розставання здавалося мирним.

Колишнє подружжя досить швидко налагодили особисте життя після розлучення: Ченнінг зустрічається з британською співачкою Джессі Джей, а Дженна встигла завагітніти від актора Стіва Казі.

Але до сих пір подружжя не вирішили проблему з опікою над шестирічною дочкою Еверлі. Згідно з документами дочка повинна проводити однакову кількість часу з матір’ю і з батьком. Однак Ченнінг був змушений звернутися до суду через те, що Дженна не дотримується цієї умови. За допомогою суду актор хоче домогтися більш детальної угоди про опіку, в якому буде прописано узгоджений розклад зустрічей з дочкою в будні дні і свята.

«Через наші з Дженной постійно мінливі робочі графіки між нами траплялися конфлікти. Хочеться, щоб обоє батьків проводили однакову кількість часу з дочкою», — з таким аргументом Ченнінг звернувся до суду.

Згідно таблоїду TMZ, Ченнінг хоче скласти документ, в якому будуть розподілені і прописані їх з Дженной «зміни» в усі канікули і свята, включаючи дні народження дочки, частина з яких вона буде проводити з батьком, а частина — з матір’ю. Також актор хоче мати можливість брати дочка на зйомки і пов’язані з його роботою заходи, аргументуючи це бажанням передати дочки безцінний досвід: «Дженні і мені пощастило, що у нас є робота, яка надає нам безцінний досвід. Я хочу поділитися своїм досвідом з Еверлі і показати їй її можливості».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...