Бред Пітт відремонтував будинок своєї візажистки. Відео

Бред Пітт відремонтував будинок своєї візажистки. Відео

Бред Пітт став учасником прем’єрного епізоду проекту Celebrity IOU – шоу, на якому знаменитості висловлюють подяку тим, хто їм допомагає.

Пітт вибрав для цього свого візажиста Джин Блек: «Вона член моєї сім’ї, ми як брат з сестрою. Я дуже ціную цю людину в своєму житті».

Щоб показати, наскільки він їй вдячний, Бред не просто придумав, як удосконалити її гостьовий будиночок, поки Джин була у від’їзді, але і сам доклав руку до ремонту, зламавши пару стін. У підсумку з старого гаража вийшов стильний будинок в світлих тонах зі спальнею, кухнею, ванною, макіяж-студією і комори. «Тут була така діра, а тепер виглядає відмінно. Я так довго чекав, коли з цієї смітником що-небудь трапиться!», – натхненно розповів Пітт.

«Я знаю, наскільки Бред щедрий. Але те, що він зробив … Я уявити такого не могла. Я так зворушена, не знаю, як вам віддячити».

«Я люблю тебе, Бред», – додала шокована Джин, змусивши одного розплакатися.

Бреда і Джин пов’язує багаторічна дружба і безліч кумедних історій: наприклад, на зйомках фільму «Легенди осені» в 1994-му Джин довелося вирівнювати засмагу Бреда нижче спини, про що обидва вважають за краще не згадувати – було занадто незручно. Всього Пітт працював з улюбленим візажистом більш ніж в 40 проектах, а серед інших її клієнтів – Джулія Робертс і Джош Бролін.

Поділитись