Блейк Лайвлі подарувала Райану Рейнольдсу картину з його зображенням

Блейк Лайвлі подарувала Райану Рейнольдсу картину з його зображенням

Блейк Лайвлі подарувала Райану Рейнольдсу картину, що зображає його дитинство і юнацтво.

Блейк Лайвлі днями в черговий раз здивувала свого чоловіка Райана Рейнольдса. Актриса піднесла йому подарунок – картину, на якій зображений юний рознощик газет. На перший погляд, це звичайнісінька картина, але для Рейнольдса вона стала “найбільшим подарунком”. Про це актор розповів в Інстаграм.

Справа в тому, що в деталях картини приховані деякі факти з дитинства та юнацтва Райана Рейнольдса. Найочевидніше: хлопчик на першому плані – це сам Рейнольдс. В юності він працював рознощиком газет у видавництві «Vancouver Sun».

“Особняк на картині – це будинок мого дитинства. Ми з братами роками намагалися убити один одного на цій галявині. На картині багато пасхалок, в тому числі і мій кумир Джон Кенді на першій сторінці газети. Цей будинок зараз зруйнований, але його образ я досі зберігаю в пам’яті. Цей твір мистецтва – найбільший подарунок, який коли-небудь робила мені моя дружина”, – поділився емоціями Рейнольдс.

Автор полотна – американський художник Денні Галіота. Ось уже протягом 20 років він створює ілюстрації компанії Walt Disney Company. “Якщо коли-небудь трапиться пожежа, цю картину я першої винесу з будинку, а вже потім повернуся за Блейк”, – пожартував актор.

Поділитись