Білл і Мелінда Гейтс вперше після розлучення з’явилися на публіці разом

Мільярдер, один із засновників компанії Microsoft Білл Гейтс і його колишня дружина Мелінда, яку недавнє розлучення зробило далеко не бідною жінкою, були помічені на грандіозній вечірці, влаштованій з приводу майбутнього заміжжя їх старшої дочки Дженніфер.

Це перший спільний публічна поява пари після офіційного розлучення.

За словами очевидців, Білл і Мелінда невимушено спілкувалися один з одним і гостями, постійно жартували і посміхалися. У присутніх склалося враження, що розлучення пішло мільярдерам тільки на користь.

Хоча, до того самого моменту, як пара оголосила про заплановане розставанні, їх спільне життя було прикладом для багатьох протягом 27 років.

Весілля 25-річної Дженніфер Гейтс і її обранця, 30-річного професійного наїзника Найеля Нассара, який представляв Єгипет на Олімпійських іграх, відбудеться на кінній фермі, яку батьки купили для Дженніфер незабаром після закінчення її навчання в Стенфордському університеті.

На території маєтку, розташованого в штаті Нью-Йорк і обійшовся в $ 16 мільйонів, є не тільки комори, стайні, тренувальні майданчики, а й житловий будинок.

У будинку протягом кількох тижнів напередодні весілля проводився капітальний ремонт, шум від якого настільки дістав сусідів, що вони були змушені звернутися до Гейтс з проханням обмежити час проведених робіт. Господиня маєтку відреагувала миттєво — всі сусіди, серед яких телеведучий Девід Леттерман і Джорджина Блумберг, дочка колишнього кандидата в президенти США, мільярдера Майкла Блумберга, отримали від неї письмові вибачення і дороге вино.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,