Бейонсе відверто заговорила про складний стан здоров’я

Бейонсе відверто заговорила про складний стан здоров’я

Співачка Бейонсе розповіла про серйозні проблеми під час вагітності і пологах.

Варто відзначити, що раніше співачка неохоче розповідала про свою другу вагітність, проте після трейлеру документального фільму від Netflix “Повернення додому”, який був присвячений її життю стало зрозуміло, чому співачка це приховувала.

Як виявилось у всесвітньовідомої співачки була доволі складна вагітність з певними ускладненнями, пише “Знай”.

“У мене розвинулася прееклампсія – це важкий токсикоз вагітності, який з’являється на другому або третьому триместрі і супроводжується набряками, порушеннями в діяльності нервової системи та інших органів. Захворювання може призвести до серйозних ускладнень”, – розповіла співачка в фільмі.

Більше того вона розповіла, що під час вагітності мало не втратила один із плодів, через що лікарі терміново робили кесарів розтин. При цьому Бейонсе все ж зазначила, що все минулося.

“Вагітність була нелегкою. Моє тіло пройшло через більші випробування, ніж я припускала. У день пологів я важила майже 99 кілограмів! У мене була дуже важка вагітність: високий тиск, токсемия, прееклампсія. В утробі серце одного з моїх немовлят кілька разів зупинялося, тому лікарям довелося зробити екстрений кесарів розтин”, – зазначила артистка.

Поділитись