Бейонсе розповіла про свою хворобу

Бейонсе розповіла про свою хворобу

Бейонсе представила live-альбом, що складається з пісень, виконаних на фестивалі Coachella-2018. Про те, як проходив фестиваль, співачка розповіла в документальному фільмі “Homecoming”.

Сама Бейонсе виступила режисером документального фільму, а показали фільм на стрімінговом сервісі Netflix, передає glianec.com.

Фільм був сповнений не тільки закулісних сцен і значущих хітів, але було і чимало одкровень. Виявилося, що друга вагітність співачки протікала не так гладко, а пологи взагалі поставили під сумнів чи житиме поп-діва.

За другою вагітністю Бейонсе спостерігав весь світ: вона їздила на концерти, знімала кліпи і знімалася для обкладинок глянцю. Ніхто й подумати не міг, наскільки страшною була вагітність двійнятами для самої виконавиці.

На останніх місяцях вагітності Бейонсе діагностували токсемію плода (отруєння токсинами), і прееклампсію – ускладнення вагітності, яке зазвичай трапляється після 20-го тижня вагітності в другому або третьому триместрі. При прееклампсії порушуються показники артеріального тиску і життя і плоду знаходиться під загрозою. Це захворювання на 60% частіше трапляється у темношкірих жінок.

Поділитись