Анджеліна Джолі заведе ще одну дитину

44-річна американська актриса Анджеліна Джолі дала ексклюзивне інтерв’ю американському журналу HELLO! про стосунки зі своїми дітьми.

Актриса відверто поділилася своїми поглядами на виховання спадкоємців: «Вони повинні пам’ятати про те, що вільні, допомагати іншим людям і пам’ятати, що всі ми недосконалі. Я намагаюся подавати їм добрий приклад, але в цьому світі так багато проти них, і вони повинні бути до цього готові».

Анджеліна також розповіла, як діти вітають її з Днем матері.

«У День матері діти готують для мене сніданок і збирають квіти, — поділилася актриса. — Вони ставляться до мене як до самої справжньої леді. Я розумію, що я набагато сильніша, ніж я про себе думаю. Однак за своєю суттю я все одно м’яка і вразлива. І я зовсім не мрію про те, щоб бути сильнішою. Я просто хочу, щоб мені дозволили бути м’якою».

Джолі зізналася, що відчуває себе набагато краще, коли її діти поруч. Нещодавно Анджеліна проводила свого 18-річного сина Меддокса на навчання в Сеул. За її словами, поки їй важко звикнути до відсутності сина вдома, однак вона розуміє, що ця ситуація відкрила перед нею нові перспективи.

«Коли твої діти маленькі, ти відчуваєш себе справжнісінькою матусею. Коли вони тінейджери, ти разом з ними відчуваєш себе підлітком. Ти бачиш, як вони ходять в панк-клуби, і дивуєшся, чому ти не можеш робити точно так же. Зараз я якраз перебуваю в тій цікавій стадії, коли заново відкриваю себе», — пояснила Джолі.

На завершення бесіди актриса поділилася справжнім одкровенням — вона збирається всиновити сьому дитину до кінця цього року. Анджеліна має намір взяти малюка з Сирії або іншої країни Близького Сходу, щоб за допомогою його любові заповнити після від’їзду Меддокса порожнечу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...