Андрій Данилко розповів про непрості стосунки з сестрою

Український актор, шоумен і продюсер Андрій Данилко під час інтерв’ю у програмі «Ходять чутки» розповів про свої непрості стосунки з рідною сестрою.

За його словами, він вже довгий час з нею не спілкується через те, що вона у свій час безглуздо звинуватила його у викраденні її дитини.

«Я не спілкуюся з рідною сестрою вже давно. Була ситуація, коли вона вчинила неправильно і це мене дуже зачепило. Одного разу я побачив, що її син і мій племінник дуже погано себе почуває. Я поклав його в клініку, і знаючи її нестабільний характер (вона конфліктна людина), не сказав, в якій саме лікарні лежить хлопець. Вона звинуватила мене у викраденні дитини», – поділився Андрій Данилко з ведучою Раміною Есхакзай.

Данилко додав, що йому довелося приховати місцезнаходження племінника, щоб уникнути конфлікту між медиками і його сестрою. У зв’язку з цим, вона написала на артиста заяву в поліцію, нібито він викрав у неї дитину на органи.

«Мене приїхали на студію заарештовувати. Коли правоохоронці побачили мене, злякалися, сказали, що моя сестра «з дивацтвами», але вони не могли не відреагувати на її заяву. Мені стало погано, з тих пір я принципово не спілкуюся з нею», – додав музикант, пише today.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,