Актора Тімоті Шаламе визнали найстильнішим чоловіком у світі

Актора Тімоті Шаламе визнали найстильнішим чоловіком у світі

Американський актор Тімоті Шаламе визнаний найстильнішим чоловіком у світі за версією GQ. Рейтинг опублікований на сайті журналу.

Актор, відомий своїми ролями у фільмах «Король», «Дощовий день в Нью-Йорку», «Назви мене своїм ім’ям» та інших, зайняв перший рядок рейтингу завдяки незвичайним модним рішенням, які він демонструє на червоних доріжках. Всього в список потрапило 50 чоловіків.

“Багато акторів вирішують ризикнути на червоній доріжці, але досить часто це має неприємні наслідки, чого не можна сказати про Тімоті Шаламе. Він вибирає самі оригінальні дизайнерські рішення, але при цьому виглядає також круто і впевнено, як якщо б він носив звичайний чорний костюм”, – зазначає видання.

Журналісти GQ порівняли Шаламе з Девідом Боуї та Фредом Астером, а також додали, що виглядати стильно йому допомагають стрункість і симпатичне обличчя.

У 2018 році Тімоті Шаламе також увійшов в топ-50 найстильніших чоловіків світу за версією GQ, правда, тоді він зайняв лише третє місце, поступившись Джефу Голдблюму і Дональду Гловеру.

Поділитись