Афганська співачка Аріана Саїд втекла до Туреччини на вантажному літаку США

Одна з найпопулярніших співачок Афганістану Аріана Саїд втекла до Туреччини, після того як рух «Талібан» захопило республіку.

36-річна артистка виконує пісні на перській і пушту мовами. Її можна було бачити в журі афганської версії шоу «Голос».

Вона була серед тих людей, які вилетіли з країни на вантажному літаку Сполучених Штатів 18 серпня. Про те, як їй вдалося покинути Афганістан, співачка розповіла в соціальній мережі Instagram, де на неї підписані 1,3 мільйона чоловік.

«Я здорова і жива. Після двох незабутніх ночей я, нарешті, прилетіла в Доху. Чекаю свого рейсу додому, в Стамбул. Пізніше я зможу поділитися з вами тим, що зі мною сталося», -написала Аріана Саїд.

Через деякий час вона повідомила, що полетіла до Туреччини. Саїд неодноразово висловлювалася на підтримку армії уряду Афганістану. Співачка втекла разом з чоловіком Хасіб Сайедом, який є її продюсером.

На даний момент немає інформації про долю однієї з найвідоміших жінок-політиків Афганістану Салім Мазарі. Її взяли в полон таліби після захоплення республіки. Рух «Талібан» має намір ввести в країні суворі закони шаріату. Не виключається, що жінкам дозволять вчитися і працювати, якщо вони будуть носити чадру.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,