П’ять нагород приніс збірній України вчорашній день Європейських ігор

П’ять нагород приніс збірній України восьмий день змагань на ІІ Європейських іграх у Мінську.

Збірна України з легкої атлетики стала переможцем змагань за форматом DNA (Dynamic New Athletics – динамічна нова легка атлетика).

Синьо-жовтий прапор піднявся над борцівським килимом Мінська на честь борчині Юлії Ткач, яка виборола золото у ваговій категорії до 62 кг., сібло в активі Оксани Лівач (до 50 кг).

Олена Костевич і Павло Коростильов поставили бронзову крапку у виступі української збірної з кульової стрільби на Євроіграх-2019. Наші спортсмени показали третій результат у змаганнях змішаних команд у стрільбі з малокаліберного пістолета (25 м).

Український боксер Євгеній Барабанов, який виступає у ваговій категорії до 69 кг, став бронзовим призером Мінська-2019. Ще троє представників України вийшли до фіналу, це Віктор Вихрист (понад 91 кг), Микола Буценко (до 56 кг), Олександр Хижняк (до 75 кг).

Загалом в нашому активі 32 нагороди: 9 золотих, 12 срібних, 11 бронзових.