Європейські ігри-2019 завершені, Україна має чудові результати

На національному білоруському олімпійському стадіоні «Динамо» відбулася урочиста церемонія закриття ІІ Європейських ігор.

Представники України здобули 51 медаль (16 золотих, 17 срібних, 18 бронзових) у 12 видах спорту. У нашої збірної третє місце в медальному заліку.

ЗОЛОТО:
Збірна України з легкої атлетики — DNA (Dynamic New Athletics).
Змішана естафета 4х400 м у складі Данила Даниленка, Тетяни Мельник, Станіслава Сеника і Анни Рижикової
Змішана комбінована естафета у складі Євгена Гуцола, Ольги Ляхової, Олексія Позднякова і Яни Качур.
Олег Верняєв — спортивна гімнастика (бруси)
Анастасія Бачинська — спортивна гімнастика (вільні вправи)
Георгій Зантарая — дзюдо (до 66 кг)
Дар’я Білодід — дзюдо (до 48 кг)
Віктор Вихрист — бокс (понад 91 кг)
Олександр Хижняк — бокс (до 75 кг)
Марія Повх і Людмила Кукліновська — веслування на байдарках і каное (К2-200м)
Ганна Соловей — велотрек, гонка за очками, 25 км
Юлія Ткач — боротьба (до 62 кг)
Жан Беленюк — греко-римська боротьба (до 87 кг)
Аніта Серьогіна — карате (куміте до 61 кг)
Станіслав Горуна — карате (куміте до 75 кг)
Анастасія Сапсай — самбо (понад 80 кг)

СРІБЛО:
Анастасія Новікова — самбо (до 48 кг)
Олена Сайко — самбо (до 64 кг)
Олег Омельчук — стрільба з пневматичного пістолета (10 м).
Ганна Плотіцина — легка атлетика, 100 м з/б.
Катерина Москальова — самбо (до 68 кг)
Анастасія Возняк, Тетяна Довженко, Аліна Бихно, Валерія Юзьвяк, Діана Мижерицька — художня гімнастика (групові вправи з 3 обручами і 2 парами булав)
Антон Давиденко и Микола Просторов — синхронні стрибки на батуті
Світлана Малькова і Марина Кийко — синхронні стрибки на батуті
Олександр Сиромятников і Олег Кухарик — веслування на байдарках і каное (К2-1000 м)
Юрій Вандюк і Андрій Рибачок — веслування на байдарках і каное (С2-1000 м)
Юлія Хавалджи — боротьба (до 53 кг)
Оксана Лівач — боротьба (до 50 кг)
Олег Верняєв — спортивна гімнастика (багатоборство, кінь)
Микола Буценко — бокс (до 56 кг).
Анжеліка Терлюга — карате (куміте до 55 кг)
Олена Старікова — велотрек (гіт 500 м)

БРОНЗА:
Наталія Смаль — самбо (до 72 кг)
Галина Ковальська — самбо (до 80 кг)
Марина Бех-Романчук — легка атлетика (стрибки у довжину)
Богдан Бондаренко — легка атлетика (стрибки у висоту)
Петро Пахнюк — спортивна гімнастика (вільні вправи)
Ігор Радівілов — спортивна гімнастика (кільця, опорний стрибок)
Діана Варінська — спортивна гімнастика (багатоборство, колода)
Влада Нікольченко — художня гімнастика (обруч, м’яч)
Олександр Хоцяновський — вільна боротьба (до 125 кг)
Алла Черкасова — боротьба (до 68 кг)
Гор Оганесян — вільна боротьба (до 65 кг)
Евгеній Барабанов — бокс (до 69 кг)
Павло Коростильов і Олена Костевич — змішані команди, стрільба з малокаліберного пистолета, 25 м.
Валерій Чоботар — карате (куміте до 84 кг)
Галина Мельник — карате (куміте до 68 кг)

Фото НОК.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Load...
Загрузка...