11-річна фігуристка-трансгендер боротиметься за право виступати як жінка

11-річна бразилійка Марія Хоакіна 11 років виграє призові місця на змаганнях з фігурного катання на роликових ковзанах.

Вона трансгендер і бореться за змагання серед дівчат. Південноамериканська конфедерація з фігурного катання на роликових ковзанах дозволяє фігуристам змагатися як жінки, якщо вони мають жіноче ім’я на офіційному посвідченні, але у Марії його не має.

З 2017 року батьки Марії зіткнулися з судовою боротьбою за права її дочки. Дівчина була трансгендером і каталася на ковзанах протягом багатьох років та намагалася брати участь у змаганнях. Після судового розгляду дитина отримала право брати участь у чемпіонаті Південної Америки.

Марія Хоакіна виграла бразильський чемпіонат 2019 року і потрапила б до рейтингу, щоб змагатися за Південноамериканському чемпіонаті. Батьки були здивовані, що ім’я дівчини не було класифіковано в списку. У списку чоловіків батьки також не бачили ім’я дитини.

Рішення міністра юстиції країни Наполеона Майї Нуньес поклало край боротьбі Марії. Магістрат Верховного суду визнав, що спортивні об’єднання не вписуються в сфери федерального або державного правосуддя. Тому діє державне рішення про надання дозволу дівчині на участь у чемпіонаті.

Фото ВВС.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...