Жінка випадково виявила в своїй квартирі скелет

Одна з мешканок Харківської області придбала квартиру в місті Чугуєві та виявила в ній людський скелет.

Про це повідомляється на сайті місцевої поліції. Як випливає з опублікованої харківської поліцією інформації, людські кістки на підлозі квартири жінка побачила, прийшовши провідати свою нову нерухомість через два тижні після операції. У повідомленні не уточнюється, чи відвідувала жінка квартиру до цього моменту.

Власниця квартири звернулася до правоохоронців із заявою про несподівану знахідку, за фактом звернення ведеться розслідування. Виявлені останки відправлені на експертизу, порушено кримінальне провадження за статтею про умисне вбивство.

Подібні знахідки періодично роблять власники і навіть орендарі квартир в різних містах і країнах. Влітку 2018 року повідомлялося про те, що один з жителів Вільнюса, купивши квартиру на міському аукціоні, через кілька днів після операції прийшов поглянути на нове житло. Двері квартири були зачинені зсередини, після аварійного відкриття дверей всередині знайшли останки, ймовірно, колишнього власника житла.

Навесні 2018 го мешканка російського Сєвєродвінська почала ремонт в орендованій квартирі. Робочі виявили на підлозі комори, під шарами монтажної піни останки чоловіка. За висновком експертів, останки пролежали в коморі близько десяти років — це приблизно відповідає терміну, коли пропав власник квартири.

Фото: Depositphotos

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...