За 9 місяців року внаслідок домашнього насильства загинуло 305 дітей

За 9 місяців поточного року внаслідок домашнього насильства загинуло 777 людей, 305 з яких – діти.

Про це повідомив заступник міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Сергій Ніжинський у зверненні-відеоролику на офіційній сторінці Міністерства соціальної політики України у Facebook.

Він підкреслив, що саме дієва превентивна політика держави має стати важливим інструментом досягнення головної мети – зменшити і звести до нуля толерантність суспільства до будь-яких проявів жорстокого поводження з людьми.

Серед найближчих кроків Мінсоцполітики у цій сфері, які озвучив Сергій Ніжинський, – запуск національної “гарячої лінії” для постраждалих та свідків домашнього насильства, запровадження єдиного реєстру жертв домашнього насильства.

67% жінок в Україні зазнавали насильства й тільки 17% знають куди звертатися по допомогу. Насильство проти жінок породжене недостатністю гендерної рівності, яка, своєю чергою, пов’язана з небезпечними стереотипами. В Україні 41% жінок вважають, що якщо чоловік кривдить свою дружину, то вирішуватися це має в межах родини. У 2019 році на телефонну лінію “102” для реагування поліції надійшло понад 115 тисяч дзвінків із заявами про домашнє насильство, пише Повага.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...