З’явилися деталі загибелі п’яти росіян у вигрібній ямі

Двоє дітей і троє дорослих загинули у вигрібній ямі в Воронезької області, тому що глава сімейства відкрив каналізаційний люк, туди провалилася дворічна дівчинка, і росіяни кинулися її рятувати.

Шестирічна донька загиблих розповіла деталі події. За її словами, на ділянці їх будинку в селищі радгоспу Воронезький знаходяться дві зливні ями: в основну йде каналізація, від неї в сусідній старий колодязь проходить переливна труба, яка засмітилася. Щоб прочистити засмічення, батько відкрив колодязь, вставив шланг і прикрив його зверху люком. Імовірно, маленька дитина настав на цю кришку, і вона перекинулася разом з дівчинкою. На крик дітей прибігла мати і стрибнула в яму рятувати доньку. Старша восьмирічна дівчинка нахилилась над люком і їй в обличчя вдарив потік метану, через що вона впала в каналізацію слідом за матір’ю.

Шестирічна дочка побігла дзвонити бабусі, яка обдзвонила сусідів і родичів. Після цього додому повернувся батько і поліз в колодязь за рідними. Через деякий з’явилися сусіди — глава поселення з 23-річним сином. Вони поставили драбину і спустилися вниз, де їм стало погано. Третій сусід прибіг пізніше, він спробував допомогти, але виліз назовні, відчувши, що починає втрачати свідомість.

У підсумку на місце прибули екстрені служби. Рятувальники допомогли дістати з вигрібної ями тільки одного з сусідів. Решта п’ять чоловік до їх приїзду вже були мертві. Розтин показав, що вони потонули. Врятований 52-річний чоловік госпіталізований у важкому стані з отруєнням метаном.

Діаметр колодязя склав 1,5 метра, глибина — шість метрів. Він був заповнений більше, ніж на чотири метри.

У багатодітній родині вижили дві дочки у віці десяти місяців і шести років. Їх взяли до себе родичі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Loading...