З початку року в Китаї заарештували близько 60 тисяч осіб за злочини в інтернеті

Китайські правоохоронні органи з січня по жовтень заарештувала близько 60 тисяч чоловік за злочини, вчинені за допомогою інтернету. Про це повідомила в п’ятницю газета China Daily.

За її даними, приблизно половина відповідних кримінальних справ стосується розкрадання конфіденційної інформації, хакерських атак, шахрайства та поширення порнографії.

«В останні роки поліція зіткнулася з новими видами мережевих злочинів, — прокоментував ситуацію голова парткому управління кібербезпеки при Міністерстві громадської безпеки КНР Ван Інвей. — Незважаючи на маскування, можливу завдяки так званому даркнету, поліція веде все більш інтенсивну боротьбу з такими правопорушеннями».

Згідно з офіційними даними, в Китаї налічується майже 830 млн інтернет-користувачів — за цим показником країна впевнено тримає перше місце в світі. КНР також займає лідируючі позиції в галузі електронної комерції та всіляких онлайн-послуг. Для того, щоб убезпечити населення від мережевих шахраїв, влада вживає активних заходів щодо припинення дій зловмисників. Зокрема, останнім часом серйозним покаранням піддаються будь-які компанії, викриті в наданні прямої або непрямої підтримки хакерам та іншим кіберзлочинцям.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...