Японсько-європейський BepiColombo космічний апарат підлетить сьогодні до Венери

Прямує він в сторону Сонця.

BepiColombo — це спільний проект Японського агентства аерокосмічних досліджень і Європейського космічного агентства. Їх апарат вивчить сьогодні другу від Сонця планету. Очікується, що він наблизиться до Венери на 550 кілометрів.

Як вже оголосили в організаціях, які відповідають за цю місію, сьогоднішній випадок унікальний. Справа в тому, що буквально вчора у цієї планети пролетів і апарат NASA, але на відстані в кілька разів більше.

Передбачається, що фахівці вперше отримають можливість стан поверхні Венери в різних місцях в один і той же час. Космічний апарат також зможе побачити частини планети, які зазвичай не видно.

Проте, очікувати кольорових знімків у високій роздільній здатності не варто. Як повідомляло інтернет-видання Space.com, проблема в тому, що Венера — не основна мета обох місій.

Вчорашній апарат NASA використовував її гравітацію, щоб повернути на Сонце і вивчити його полюса, а BepiColombo сьогодні робить те ж саме, щоб потрапити до Меркурія. Очікується, що він зробить ще кілька таких обльотів і вийде на орбіту найближчої до Сонця планети до 2025-го року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...