Як вибрати майстрів з ремонту квартир у Львові

Якість та вартість ремонтних робіт залежить від майстрів та матеріалів. Тільки професіонали здатні втілити у життя ваші сміливі дизайнерські фантазії. Тому до вибору майстра потрібно ставитись відповідально.

Звичайно, можна знайти недорого фахівця на сайті оголошень, напитати у знайомих, звернуся за допомогою до сусіда, що славиться золотими руками. Однак також можна вибрати компанію з ремонту квартир у Львові. Який з цих варіантів кращий, з’ясуємо у нашій статті.

Види майстрів

Усіх майстрів, які надають послуги ремонту квартири під ключ можна умовно розділити на три групи:

  • Домашні майстри — клеїти шпалери, проводити монтажні роботи, замінювати трубопроводи, фарбувати та штукатурити вони навчилися самостійно. Ремонтні роботи проводять у вільний час.
  • Фрілансери (вільні професіонали) — працюють по одному або згуртовуються в бригади. Зазвичай, фахівці мають відповідну освіту, досвід роботи на великих будовах. Однак наразі працюють на себе.
  • Компанії, фірми — організації різного формату, які надають будівельні послуги.

Усі типи майстрів мають право на існування, тому одразу складно визначити, кому з них надати перевагу. Адже фірми набирають собі в штат приватних фахівців, тому ризик натрапити на недобросовісного майстра є в усіх випадках.

Однак якщо раптом після закінчення всіх робіт виявиться суттєвий недолік, договір з підписом і печаткою стане гарантією того, що усі зауваження клієнта виправлять. А щодо приватних фахівців, співпраця з ними такого не гарантує.

З юридичними особами (компаніями, фірмами, організаціями) усе по-іншому. Вони працюють в правовому полі, всі дії оформлюють офіційно. Перед початком робіт компанії складають кошторис, укладають договір. Завершується співпраця підписом акту прийому-здачі об’єкта. Недотримання строків карається штрафом.

Майже всі будівельні компанії мають власні сайти, де можна ознайомитися з портфоліо та дізнатися ціни. Чого не скажеш про приватних фахівців, які, зазвичай, не збирають фото своїх робіт. У кращому випадку, їх портфоліо можна знайти лише в соцмережах.

На що слід звернути увагу при виборі

Перш ніж домовитися про проведення ремонту квартири чи будинку, поцікавтеся у майстра його портфоліо, запитайте адреси його попередніх клієнтів. Ідеальним варіантом може бути виїзд на вже завершений об’єкт та бесіда з попереднім замовником.

У виборі майстра також допомагають відгуки на різноманітних форумах та в соцмережах. Обов’язково зверніть увагу на вартість послуг. Робота гарного майстра ніколи не коштує дешево.

Де знайти досвідчених майстрів з ремонту квартир у Львові

Якщо ви шукаєте майстрів для ремонту квартири у Львові, можна звернутися до «РБК Кронос». Фахівці компанії відповідають усім професійним вимогам, володіють сучасними будівельними технологіями та гарантують якість виконаних робіт. Замовити послугу можна за телефоном або через спеціальну форму на сайті.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...